Home Sports "Zmienili dla mnie Bellingham"

"Zmienili dla mnie Bellingham"

0
"Zmienili dla mnie Bellingham"

Już jest palec na włączniku, żeby w każdej chwili włączyć sygnał alarmowy. Nadchodzi ostatni etap sezonu, wynik LaLiga, remis z City, na który wszyscy czekają, a Bellingham się nie budzi. Zmienili to dla nas. Brak wiadomości o tym dominującym, żywiołowym, przytłaczającym graczu, którego nie da się zatrzymać swoją grą i rekordami. Pomiędzy zdrowiem, zmęczeniem, typową dla młodości nieregularnością a kartami bo nie zawsze potrafił zapiąć zamek, jego druga runda sezonu nie jest taka, że ​​jest zła, ale jest ziemska, zwłaszcza jeśli porównamy to z szumem, jaki wywołał pierwsza połowa kampanii, w której zebraliśmy go do stopnia Mbappa, a Haalanda o własnych siłach.

Otworzyliśmy tego melona wczoraj w czasie Markera kontynuowano ją w sali prasowej, zadając kilka pytań Ancelottiemu, który kłócił się ze swoim zwykłym nauczycielem. „Wywodzi się z bardzo dobrej gry ze swoim zespołem” – powiedział i jest to prawda. W tym oknie z ProssemJude zanotował dobry występ pomimo trudności, jakie wykazuje jego trener Southgate, ze znalezieniem planu taktycznego, który najlepiej odpowiada jego cechom. Ale Madryt zapłacił ponad sto kilogramów, aby chronić Marcę w nadchodzących meczach. Jest jedenaście ligowe wydarzenia drugiej części sezonu i tylko trzy gole, które utrzymują go we wspólnym Pichichi, plus pięć nieobecności spowodowanych kostką i „pierdolonym golem” Mestalli.

To nie gorączka, ale jesteśmy o krok od przeziębienia, jeśli weźmiemy pod uwagę, że pierwszy mecz przegraliśmy z LipskiemAtleti wyrzuciło go z Pucharu dobrym meczem, to pewne, a w Arabii Vinicius był bohaterem wszystkiego. Jego bilans liczbowy w sumie nie pozostawia wątpliwości, ale jego malejąca wydajność sprawiła, że ​​zapomnieliśmy, jak nucić „HeyJude”source