Home News Zespół LaLiga planuje podpisanie kontraktu z Marcosem Alonso

Zespół LaLiga planuje podpisanie kontraktu z Marcosem Alonso

0
Zespół LaLiga planuje podpisanie kontraktu z Marcosem Alonso

Tak jak oni David Villa, Luis Suarez o Memphis Depay w jego czasach, Marcosa Alonso skieruje się w stronę Atlético Madryt latem. Zespół czerwono-białych nie ma Javiego Galanaktóry obecnie gra na wypożyczeniu w Realu Sociedad i wykorzysta fakt, że skrzydłowy 33 lata rozwiązuje kontrakt z Barceloną, aby przejąć ich usługi za zerową cenę na następny sezon.

Według sieci Miguel Ángel Gil Marín, od stycznia ubiegłego roku, może swobodnie negocjować z innymi zespołami BYĆ. To nie pierwszy raz, kiedy zespół materacy próbuje pozyskać ich usługi. Chociaż rozważał możliwość podpisania kontraktu jako zawodnik drużyny Chelseaw końcu to był Barcelona ten, który sprowadził EA Sports z powrotem do LaLigi.

Dla Atlético Madryt nie miało większego znaczenia fakt, że Marcos Alonso rozegrał w tym sezonie tylko cztery mecze ligowe i trzy mecze Ligi Mistrzów w barwach Barcelony. Pozyskanie piłkarza z jego doświadczeniem przy zerowych kosztach jest szansą rynkową i choć chętnych do zaoferowania zakwaterowania było więcej drużyn, to Atlético de Madrid objęło prowadzenie.

Może być kolejnym nabytkiem Atlético Madryt po Marcosie Alonso

Podpisanie kontraktu z Marcosem Alonso zamknęło szansę Javiemu Galánowi na powrót do zespołu colchonero. Nie taki jest zamiar klubu, ale kontynuacja w lidze Prawdziwe społeczeństwo. Atlético Madryt chce podpisać kontrakt Robina Le Normanda za kwotę mniejszą niż 60 milionów euro, które widnieją w klauzuli o wypowiedzeniu. Aby uzyskać obniżkę ceny, biało-czerwoni włączyli Javiego Galána do swojej oferty dla Realu Sociedad.

source