Home Sports Wyciekł potencjalny kontrakt RTVE na podpisanie Broncano: "To wszystko albo nic"

Wyciekł potencjalny kontrakt RTVE na podpisanie Broncano: "To wszystko albo nic"

0
Wyciekł potencjalny kontrakt RTVE na podpisanie Broncano: "To wszystko albo nic"

Podpisanie kontraktu przez Davida Broncano z Hiszpańskim Radiem i Telewizją stało się praktycznie sprawą stanu. Jego lądowanie w głównej sieci publicznej jest bliskie wystąpienia po kilku latach na czele ‘Opór’ w Movistar Plus+.

CZarząd RTVE odbył dwa nowe spotkania z Concepción Cascajosa na czele po zwolnieniu Eleny Sánchez. Nowy kontrakt, który leży na stole i który musi zostać ostatecznie zatwierdzony w ten czwartek, to: 28 milionów euro na dwa sezony, które będą trwać od września 2024 do lipca 2026ograniczając jeden z elementów, które były początkowo omawiane.

Wyciekł możliwy kontrakt RTVE na podpisanie Broncano: "To wszystko albo nic"

W tym faraońskim porozumieniu największy w historii telewizji hiszpańskiej„Opór” będzie znajdować się w prime time od 21:45., zaraz po wiadomościach. Program, który w dalszym ciągu będzie wspierany przez firmy produkcyjne m.in „Szalunki Encofrasa” i „El Terrat”będzie również zawierał liczby Jorge Ponce i Ricardo Castella.

Każdy program Brocano będzie kosztować 90 000 euro

Dlatego pomysł jest taki, aby wypełnić umowę, w której Podpisano 320 programów, każdy o wartości 90 000 euro.. Producenci będą mieli absolutna wolność do tworzenia treści, które uznają za odpowiednie dla kanału publicznego, zawsze przestrzegając Podręcznika stylu RTVE. Jedną z wielkich debat, które zostały otwarte, jest Jeśli przełomowa linia programu zostanie utrzymana jak zwykle w Movistar Plus+.

Według źródeł, z których korzysta gazeta El Mundo, jest to „zakład typu wszystko albo nic”. „Jeśli to zadziała, to dobrze, jeśli nie, utoniemy, a za to również płaci RTVE”, zapewniają. Rzeczywistość jest taka, że ​​celem jest utrzymanie dobrych danych o odbiorcach w zakresie, w którym istnieje bezpośrednia konkurencja „El Hormiguero” w Antena 3bardzo ważny rywal.source