Home Sports "Valentino Rossi nadal pozostaje bestsellerem"

"Valentino Rossi nadal pozostaje bestsellerem"

0
"Valentino Rossi nadal pozostaje bestsellerem"

miW 2022 roku amerykański fundusz inwestycyjny Grupa Carlyle kupiła Dainese innemu funduszowi Investcorp z Bahrin za 630 mln euro. Ci nabyli go od założyciela, Pościel Dainesew 2015 r. za 130 mln. Właścicielem marki jest Dainese Mono Daineseod z Hełmy AGV od z Buty TCX. W sumie szacuje się, że jest on wyceniany na około 121 miliardów euro.

Cztery miesiące temu nowi właściciele postanowili nadać imię Dyrektor generalny nie dla Włocha, Amerykanina z Ameryki Północnej, aż do Espaola, Anioła Sancheza. Oczywiście ten człowiek z Murcji był już dyrektorem generalnym Chronić Włochyjedna z największych spółdzielni spożywczych w Europie, lub ABM Italia lub Keter, produktów do domu i ogrodu.

MARCA udało się porozmawiać z liderem, który przede wszystkim logicznie wyjaśnił, w jaki sposób objął urząd. „To historia przypadku, na którą składają się dwa czynniki: z jednej strony jestem fanem Dainese od dawna i bardzo mnie to obciąża, a z drugiej strony znałem już Carlyle, fundusz będący właścicielem Dainese , a kiedy do mnie zadzwonili, najpierw powiedziałem im, że nie, ale potem Powiedziałem sobie: „Kiedy dostanę kolejną szansę na poprowadzenie Dainese?”. A ja o tym nie myślałem – wyznaje.

Sánchez bardzo jasno określa kierunek, w jakim zmierza firma. „Dainese to firma, która działa bardzo dobrze, ma bardzo jasne pomysły, z cel innowacji i wzrostuz funduszem, który go kupił, chętnym, z jasnymi pomysłami: podwoić innowacyjnośćponieważ Dainese wynalazł wszystko w tej branży: poduszkę powietrzną, garb… ale musimy także dotrzeć na rynek, aby nadal być ponad wszystkimi” – wyjaśnia.

I+D, podstawa

Nie na próżno można zastanowić się, który dział jest najważniejszy dla zatrudnionych w nim pracowników. „Ten z Ja+D ma 72 osoby, najważniejsza jest innowacyjnośćdlatego dużo w to inwestujemy” – przyznaje. Dlatego istnieją już pewne wytyczne dotyczące jego produktów w Motocyklowych Mistrzostwach Świata. „Dwa aspekty w MotoGP: zwiększyć bezpieczeństwo pilotaco jest całkiem dobre w porównaniu z tym, co mi powiedział Giacomo Agostiniego przeszłości i poprawić wydajność, aby pilot był bezpieczny i Mogę wykonać trochę więcej“, Wyjaśnić.

Z toru na ulicę

Jeśli udoskonalenia technologiczne MotoGP dotrą do motocykli produkowanych seryjnie, dzieje się tak jeszcze bardziej w przypadku kombinezonów lub kasków. „Lino Dainese wchodzi w ten biznes nie po to, by chronić kierowców. Od początku rozumiał, że jeśli zamierzasz dobrze sobie radzić w momencie największych testów, Jeśli dobrze sobie poradzisz w najtrudniejszym, znacznie łatwiej będzie pomóc reszcie ludzi.. Przy wszystkich innowacjach pilotom trudno je zaadoptować, ale wtedy staje się to standardem branżowym i znacznie szybciej jest wchłaniane przez społeczeństwo” – analizuje.

Większa obecność w MotoGP

Ponieważ firma z Vicenzy zwiększy swoją obecność w MotoGP. „Tak, to jeden z najważniejszych punktów, ponieważ jedną z wartości Dainese jest bycie liderem wraz ze swoimi zawodnikami w MotoGP. Lubimy mieć kilku pilotów, bo lubimy się nimi dobrze opiekowaćdużo z nimi kontaktu, otwarta relacja i tak rodzą się pewne pomysły” – zdradza.

Pomysły Valentino

Jego zawodnikiem był i nadal jest, mimo że wycofał się z MotoGP pod koniec 2021 roku, jest Valentino Rossi. Jest Twoim ambasadorem i nie tylko. „W tej chwili wprowadzamy na rynek Misano 3 D-Air, który powstał według pomysłu Valentino. Przyszedł pewnego dnia, na ostatnim roku studiów, i mówi: „Spójrz, małpa jest fantastyczna, chroni mnie, Wykonałeś świetną robotę… ale to dużo waży. Co możemy zrobić?’ I zaczęliśmy z nim współpracować. Zostało to osiągnięte usuń 15-20 procent wagi. Mamy najlżejsze kombinezony na rynku. Piloci zabrali je w 2023 roku, a w marcu my wyprowadziliśmy ich na ulice – przyznaje.

Nie na próżno ten z Tavullii otrzymuje materiały, dzięki którym może wyrazić swoją opinię. “Cicha sympatia to duże już te duże lub geniusze, zawsze dobrze jest ich słuchać. Wiem, że wysyłamy Ci produkt, a Ty go testujesz. Ez ważna wartość dla tej firmy„głosi.

Rossi, ten, który sprzedaje najwięcej

Faktycznie, hiszpański dyrektor to przyznaje repliki hełmów Vale nadal są najczęściej kupowanymi hełmami na świecie: „Nadal sprzedajemy wiele hełmów Valentino, mają one duży nakład. Także te Simoncellego, jako ważnej postaci. Za każdym razem, wraz z młodszą publicznością, wszystkie te legendy stają się trochę zapomniany.” z tyłu, ale Valentino nadal jest bardzo ważnym atutem firmy. Niektóre z jej replik hełmów są najlepiej sprzedającymi się produktami. Dla pilotów, Jest większy i zdecydowanie jest numerem 1, który sprzedaje się najlepiej„.

Róż i Chiny

Lider odzwierciedla to anegdotą na temat swojego nowego dużego rynku: Chin. „De Rossi, najlepiej sprzedają się dwa: słońce i księżyc i jako ciekawostkę w Chinachten, który podoba mi się najbardziej różowy, który zrobił dla swojej córki. W rzeczywistości odkryliśmy, że hełm pista, którego używał, są ludzie, którzy kupują je jako kolekcję. Kiedy otwieraliśmy sklep w Szanghaju, ważna osoba powiedziała nam: „Mam trzy, ale ten mi się podoba”. I kupił różowy, żeby mieć go w domu. W Chinach kupujemy od dystrybutora i dużo uprawiamy. Wszystko Wprowadzono obowiązek noszenia kasków i nastąpił „boom”. Teraz dostosowują środki bezpieczeństwa” – mówi.source