Home Sports Rojuu pozostawia najbardziej niewygodny moment „The Resistance” w swoim pytaniu o seks: "Poruszyłeś temat"

Rojuu pozostawia najbardziej niewygodny moment „The Resistance” w swoim pytaniu o seks: "Poruszyłeś temat"

0
Rojuu pozostawia najbardziej niewygodny moment „The Resistance” w swoim pytaniu o seks: "Poruszyłeś temat"

Tprzerywasz przerwę Wielkanoc, nastąpił długo oczekiwany powrót „La Resistencia” na Movistar Plus+. Zrobił to z Rojuu jako gościem, ale jego czas w programie nie był taki, jakiego oczekiwano, szczególnie ze względu na jego reakcje w klasyczne pytania oraz jego postawę w odniesieniu do stosunków seksualnych, która stała się nieco niekomfortowa.

Pierwszą rzeczą, na którą artysta musiał odpowiedzieć, były pieniądze w banku, choć Broncano wyjaśnił, że chce dokładnie wiedzieć nie tyle, ile zarabia, ale ile zgromadził. Po kilku sekundach oczekiwania Rojuu był czysty i bezpośrednio ujawnij wszystko, co zapisałeś: „120 000 euro”.

Niekomfortowa sytuacja podczas rozmowy o seksie

Gdy sprawa się wyjaśniła, zaczęli rozmawiać o stosunkach seksualnych i prawda jest taka, że ​​gość nie był zbyt chętny do współpracy. „Zabawne, bo miesiąc zakończył się wczoraj” – powiedział. Prezenter wyjaśnił, że ma na myśli ostatnie 30 dni kalendarzowych, po czym artysta ostatecznie wyznał, że Tylko raz uprawiał seks i to ze swoją byłą partnerkąco zaskoczyło Broncano.

Rojuu powoduje dyskomfort w „The Resistance”, mówiąc o seksie

„Ale podczas typowego spotkania?” zapytała prezenterka „La Resistencia”. Rojuu próbował jednak uniknąć tej sprawy i nie udzielił jasnej odpowiedzi, przez co otrzymał pierwsze uderzenie od Broncano: „Nie chcesz Telecinco? To weź Telecinco”.

Pomimo nalegań kierowcy przestrzeni Movistar Plus+, Rojuu ograniczył się do stwierdzenia, że ​​nie pamięta, więc Broncano postanowił zwrócić uwagę na coś innego, gość był z pluszowym zwierzęciem i trzymał twarz w dłoniach: „Podoba mi się, gdy mówisz o swoim byłym i przytulasz mnie”. Prezenter próbował nakłonić artystę do podania szczegółów, a nawet do rozmowy, lecz Rojuu nie podołał temu zadaniu, przez co wywiad był coraz bardziej niekomfortowy. „Poruszyłeś ten temat, w przeciwnym razie nie nalegałbym” – ubolewał Broncano, który zabrakło mu kolejnych odpowiedzi od artystyktóry ograniczył się do mówienia do siebie.source