Home News Meghan Markle pojawia się niespodziewanie w Los Angeles w bardzo zalotnej i wiosennej stylizacji

Meghan Markle pojawia się niespodziewanie w Los Angeles w bardzo zalotnej i wiosennej stylizacji

0
Meghan Markle pojawia się niespodziewanie w Los Angeles w bardzo zalotnej i wiosennej stylizacji

W delikatnym momencie, jakiego doświadcza monarchia brytyjska, cała uwaga skupiona jest na niespodziewanym ponownym pojawieniu się Meghan Markle z bardzo uważnym i przemyślanym wyglądem na wydarzenie solidarnościowe z dziećmi. 21 marca Meghan złożyła wizytę dzieciom przyjętym do Szpitala Dziecięcego w Los Angeles, aby dołączyć do kampanii Make March Matter, poświęcony zbiórce pieniędzy. Zdjęcia, które ośrodek opublikował dopiero wczoraj, gdyż do wizyty doszło zaledwie dzień przed tym, jak jej szwagierka Kate Middleton ogłosiła za pośrednictwem oficjalnego filmu nagranego przez BBC, że cierpi na nowotwór. Przyjęto solidarnościową wizytę Meghan Markle, która opowiadała historie najmłodszym, wraz z: Najbardziej staranna, romantyczna i „zalotna” stylizacja, bardzo w stylu, do którego nas przyzwyczaiła i który jest idealny na wiosnę. Chociaż ostatni raz oficjalnie ją widzieliśmy, była ubrana w płaszcz, pośrodku śniegu na Igrzyskach Invictus. Klasyczny i elegancki, nieskazitelny stroje Ubrania Meghan sprawiają, że wszystkie wybrane przez nią ubrania wyprzedają się niemal natychmiast.

Odkąd Meghan Markle została księżną Sussex, była gwiazda Garnitury rozpoczął nową erę stylistyczną poświęconą zawartej nowoczesności i najbardziej eleganckiemu minimalizmowi, a wśród nich temu romantycznemu stylowi, takiemu jak ten, który wybrałeś na tę wizytę z dziećmi. Biała koszula, której nie może zabraknąć w Twojej szafie, a którą połączyłaś z romantyczną, obszerną spódnicą z kwiatowym nadrukiem pejzażu. Jeszcze zanim została częścią rodziny królewskiej, księżna Sussex charakteryzowała się dużym wyczuciem mody z nutą klasycyzmu. Markle zaskoczyła nowym stylem bardzo nawiązującym do przepychu Hollywood. Aktorka wprowadziła do swojej garderoby nowe ubrania, których nie mogła nosić, gdy mieszkała w Londynie. Chociaż jasne i neutralne kolory są zawsze jej ulubionymi.

Meghan Markle w szpitalu z dziećmi w Los Angeles.
Meghan Markle w szpitalu z dziećmi w Los Angeles.@dzieci

I Patrzeć oni Meghan Markle która jest idealna na wiosenne imprezy, ze względu na kolory i romantyczne spódnice, które są jednym z najważniejszych elementów garderoby tego sezonu. Co więcej, ponieważ jest to impreza z udziałem dzieci, zapomniała o szpilkach i zdecydowała się na czarne baletki z bransoletkami na kostce.

source