Home Sports Luis Rubiales podpisałby kontrakt z amerykańską firmą producencką, aby nakręcić film o swoim życiu

Luis Rubiales podpisałby kontrakt z amerykańską firmą producencką, aby nakręcić film o swoim życiu

0
Luis Rubiales podpisałby kontrakt z amerykańską firmą producencką, aby nakręcić film o swoim życiu

Luis Rubiales nigdy nie przestaje być w centrum uwagi. Jak podaje „El Debate”, niedawno podpisał kontrakt z amerykańską firmą producencką na nakręcenie filmu opartego na jego życiu. Podpisanie kontraktu miało nastąpić pod koniec ubiegłego roku w Los Angeles i znana jest już nawet jego nazwa. czerwona flaga, Czerwony Kardynał w wersji oryginalnej.

Firmą produkcyjną rozwijającą ten projekt jest Zdjęcia przejścianależąca do znanego producenta Uri Singer. Obecnie pracują nad scenariuszem i fabułą, która będzie dotyczyć funkcjonowania struktury władzy w zawodowej piłce nożnej. Będzie zagłębiał się w historię awansu i późniejszego upadku Luisa Rubialesa w RFEF, ale według wspomnianych mediów nie tak dogłębnie jak w przypadku pocałunku z Jennifer Hermoso. w Pucharze Świata.

JJ GUILLNA

Wiem, że celem amerykańskiej firmy produkcyjnej byłby skontaktuj się z hiszpańską piłkarzką, aby uwzględnić w filmie jej wersję wydarzeństarając się uczynić go jak najbardziej wiernym rzeczywistości z obiektywnego punktu widzenia.

Jest to również zapewnione Rubiales otrzymał już zaliczkę finansową za swój wkład w produkcję filmu, który w żadnym wypadku nie będzie serialem dokumentalnym. Tymczasem w Hiszpanii można się tego spodziewać który przybywa z Dominikany 6 kwietnia do składania zeznań jako śledczy w sprawie o nielegalne przyznanie przez Federację nagród w trakcie pełnienia jego mandatu i pobierania prowizji.source