Home News Luis Rubiales planuje powrót do Hiszpanii i przyjedzie w najbliższy piątek

Luis Rubiales planuje powrót do Hiszpanii i przyjedzie w najbliższy piątek

0
Luis Rubiales planuje powrót do Hiszpanii i przyjedzie w najbliższy piątek

Jak poinformowała dziennikarka Ana Pastor w „El Chiringuito”, UCO zarejestrowało mieszkanie Luisa Rubialesa na Dominikanie, a były prezydent przybędzie do Hiszpanii w najbliższą środę około godziny 11:00. Program zaprezentowany przez Pedrerol uchwycił Rubialesa na lotnisku na Dominikanie czekającego na lot. Jedną z niewiadomych jest to, czy zostanie aresztowany natychmiast po wejściu na hiszpańską ziemię w związku z toczącym się w jego sprawie dochodzeniem w sprawie rzekomego przestępstwa korupcyjnego.Przyjazd byłego przewodniczącego RFEF zaplanowano na sobotę 6 kwietnia, ale wydarzenia zostały przesunięte na później.

Przypomnijmy, że kilka dni temu przeszukano także dom Rubialesa w Granadzie oraz siedzibę Królewska Hiszpańska Federacja Piłki Nożnej (RFEF) w celu zlokalizowania ewentualnych nielegalnych umów, które Luis Rubiales rzekomo podpisał jako szef podmiotu w celu osiągnięcia zysku.

Były prezydent udzielił wywiadu Anie Pastor, który zostanie wyemitowany w tę środę, i w którym odpowiada na pewne drażliwe tematy, takie jak ewentualne przybycie do więzienia, sprawa Jennifer Hermoso, możliwe nieprawidłowości…

Dziennikarz Alfonso Pérez nalega, aby UCO aresztowało go i przekazało przed sąd. Ponadto istnieje również możliwość, że ze względu na ryzyko związane z lotem może on pozostać w więzieniu do czasu zbadania faktów.

source