Home Sports Luis Enrique ponownie zmienia Mbappé i widać jego małą twarz…

Luis Enrique ponownie zmienia Mbappé i widać jego małą twarz…

0
Luis Enrique ponownie zmienia Mbappé i widać jego małą twarz…

Choroba Kyliana Mbappa trwa od teraz do końca sezonu.„Wszystko jest możliwe w życiu” – powiedział Luis Enrique zapytany o możliwość nie wystartowania przeciwko Olympique Marsylia.

Obiekt pożądania Realu Madryt pojawił się… ale ponownie został zastąpiony. Napięcie osiągnęło swój punkt kulminacyjny, gdy w 65. minucie ustąpił miejsca Gonalo Ramosowi, strzelcowi bramki na 0:2.

Tym razem Mbapp nie zrobił żadnego zamieszania. Zrobił „twarz”, ot co. ‘Znowu ja?’,zdawał się myśleć, zdejmując opaskę kapitańską i kierując się wzdłuż linii bocznej. Będąc na ławce rezerwowych, nie spotkał Luisa Enrique, choć przywitał się z kolegami z drużyny i niektórymi członkami personelu technicznego.

Nie dokończyłem oglądania meczu z resztą zmienników. Natychmiast skierował się do tunelu szatni wraz z Ousmane Demblem, również zmienionym. Przy tej okazji miałem „wymówkę”. Było całkowicie przemoczone od ulewy, która spadła na Włodrom.

Nie ma znaczenia. Ta zmiana sprawi, że ludzie znów będą mówić. Z ostatnich siedmiu meczów Ligue 1 Mbapp rozegrał tylko jeden pełny mecz.source