Home Sports Koszmar więzienny Quincy’ego Promesa: "Naruszenia zdarzają się codziennie"

Koszmar więzienny Quincy’ego Promesa: "Naruszenia zdarzają się codziennie"

0
Koszmar więzienny Quincy’ego Promesa: "Naruszenia zdarzają się codziennie"

Quincy Promesbyły zawodnik Sewilla y Ajax grający w Spartaku Moskwa, po wydaniu wyroku przebywa w więzieniu w Dubi sześć lat więzienia za handel 1363 kilogramami kokainy (o wartości ponad 76,1 mln euro). 18 miesięcy za kratkami za dźgnięcie kuzyna na imprezie rodzinnej.

On ‘Telegraf’ podaje, że Quincy Promes, który ma 32 lata i jest proszony o ekstradycję do Rosji, przebywa w celi w crcel de Al Aweer Może pomieścić sześć osób i śpi na łóżku piętrowym, podczas gdy 20 innych więźniów śpi na podłodze w tej samej celi.

Quincy Promes może ćwiczyć trzy razy w tygodniu (bez siłowni), nie ma dostępu do niektórych produktów spożywczych, takich jak owoce i warzywa, a telewizję może oglądać wyłącznie poza celą w towarzystwie innych więźniów.

„W tym więzieniu codziennie dochodzi do gwałtów, a więźniom jest zimno z powodu mocnej klimatyzacji”

„Wygląda na to, że w tym więzieniu do gwałtów dochodzi codziennie, ponieważ niewielu strażników sprawuje nadzór. Więźniowie spędzają czas w zimnym i hałaśliwym otoczeniu ze względu na mocną klimatyzację” – publikuje. Johna van den Heuvelaco podkreśla również, że Promes dzieli celę z czterema innymi holenderskimi więźniami oraz więźniami różnych narodowości mającymi problemy z uzależnieniem od narkotyków.

Więźniowie przebywający w więzieniu Al Aweer muszą mieć zawsze ogolone głowy, a noszenie długich włosów podlega karze.

Gazeta De Telegraaf nie wyklucza, że ​​Quincy Promes może zostać poddany ekstradycji do Rosji w celu odbycia kary więzienia daleko od Dubaju.source