Home Sports Komik Juan Muñoz eksploduje na brzegach: "Zdrajcy, dranie"

Komik Juan Muñoz eksploduje na brzegach: "Zdrajcy, dranie"

0
Komik Juan Muñoz eksploduje na brzegach: "Zdrajcy, dranie"

miW najbliższy poniedziałek, 1 kwietnia, „Aruser@s”, poranna przestrzeń La Sexta, powrócił na antenę telewizji po Wielkanocy naznaczonej deszczami, które uniemożliwiły odbycie wielu procesji w wielu częściach naszego kraju. W programie prezentowanym przez Alfonsa Arsajedna z najbardziej znanych sekcji powróciła, aby zrecenzować najlepsze „zascas” ostatnich dni.

Prowadzący „Aruser@s” zaprezentował wideo komika Juana Muoza zadając sobie to samo pytanie, które sam sobie zadawał: „Dlaczego wykonanie przelewu trwa tak długo?”. W publikacji komika na swoich portalach społecznościowych zauważył, że „Chciałem ci coś powiedzieć, bo to jest niesamowite”.

C

Barcelończyk jako przykład podał osobę, która robi przelew w piątek i pieniądze są natychmiast pobierane z konta.. Do adresata dotrze jednak dopiero za kilka dni. „Przychodzi sobota, a ty jej nie masz, ani w niedzielę” – zapewnił.

„Jeśli zabrali te pieniądze od osoby, która mi je wysłała w piątek, dlaczego jeszcze ich nie mam?”zadał sobie to pytanie Juan Muoz. Komik zakończył wideo zadając sobie ponownie następujące pytanie: „Gdzie są pieniądze? Łotry. Bankierzy, dranie”.

„Aruser@s” faworyzuje Juana Muoza: „Mogą odegrać kluczową rolę”

Kilka zdjęć, które wywołały śmiech na planie La Sexta. Współpracownicy „Aruser@s” skomentowali ten film. Pierwszym, który otworzył sezon był blizna Brocco na to wskazało „Te dwa dni mogą być kluczowe”bo trzeba płacić rachunki, które zazwyczaj „zawsze docierają na czas”.

Ze swojej strony Sebastiana Masponsa to zauważył „Podczas gdy banki bawią się tymi pieniędzmi, jeśli chcesz je mieć szybko, musisz zapłacić prowizję, aby zostały wysłane do Ciebie w mniej niż 24 godziny”.source