Home News Karlos Arguiñano w „MasterChef”: "To nie jest program o gotowaniu, to reality show"

Karlos Arguiñano w „MasterChef”: "To nie jest program o gotowaniu, to reality show"

0
Karlos Arguiñano w „MasterChef”: "To nie jest program o gotowaniu, to reality show"

Znany szef kuchni Karlos Arguiñano po raz kolejny wyraził swoje zdanie sprzeciw wobec popularnego programu gotowania „MasterChef”, stwierdzając to nie uważa, że ​​tak jestprawdziwy pokaz gotowania“, ale raczej “reality show skupiający się na spektaklu i dramacie„.

W niedawnej rozmowie podczas kursu gotowania Arguiñano powtórzył swoje stanowisko w sprawie „MasterChef”, wyjaśniając, że odrzucił kilka ofert udziału w programie ze względu na swoje postrzeganie z tego, co „sKoncentruje się bardziej na konflikcie między uczestnikami niż na prawdziwym wspólnym gotowaniu i koleżeństwie„.”Nie chciałem tego robić; To nie są programy kulinarne, to reality show o gotowaniu. „Arguiñano stwierdził stanowczo.”Tam bardziej szukasz łez, płaczu, kto Ci to ukradł, przeszkodził, nie zostawił… a gotowanie to koleżeństwo.„.

Baskijski szef kuchni Skrytykował także redakcję „MasterChef Junior”, argumentując, że „Dzieci powinny angażować się w zajęcia odpowiednie do ich wieku i nie powinny podlegać presji ani konkurencji ze strony telewizyjnego programu kulinarnego“. Ten To nie pierwszy raz, kiedy Arguiñano wyraża swoje niezadowolenie z „MasterChefem”, gdyż w przeszłości stwierdził, że postrzega ten program bardziej jako reality show niż prawdziwy konkurs kulinarny. Skupienie się na istocie gotowania i koleżeństwa ponad dramatem i konfrontacją wywołało debatę w świecie kulinarnym.

source