Home Sports Julia Janeiro zaprzecza swojemu związkowi z Pietro Costanzią

Julia Janeiro zaprzecza swojemu związkowi z Pietro Costanzią

0
Julia Janeiro zaprzecza swojemu związkowi z Pietro Costanzią

Ldo życia sentymentalnego Julia Janeiro, najstarsza córka Jesulína de Ubrique i Marii José Campanariostał się w ostatnich dniach przedmiotem intensywnej debaty, po opublikowaniu wiadomości, która wstrząsnęła podstawami jego środowiska i mówi się, że miałby kontakt z Pietro Costanzia, brat mężczyzny zatrzymanego z kolei w związku z rzekomym usiłowaniem zabójstwa, Carlo Costanzia.

Influencerka za pośrednictwem prawnika swojej rodziny wydała oświadczenie, w którym ma wyjaśnić sytuację i wyjaśnić charakter jej związku z Pietro. Chociaż Julia przyznała, że ​​w przeszłości miała z nim romans.teraz nie będzie to miało z tym nic wspólnego.

Prawnik rodziny Janeiro był osobą, która wyjaśniła to wszystko: „Rzeczywistość jest taka, że ​​zdjęcie w magazynie Lecturas pochodzi z lipca lub sierpnia 2023 r. i dziś nie są ze sobą w związku. Był to związek, który trwał dokładnie niecały miesiąc i Julia wyszła przestraszona.„Zaczął się tłumaczyć, chociaż sama Julia opublikowała oświadczenie.

Julia Janeiro zaprzecza swojemu związkowi

Wyjaśnienia Julii Janeiro

Zaprzecza, że ​​nadal jest z Pietro. Zeszłego lata był z nim związek. Ich zaloty trwały miesiąc”, zaczął Gonzlez Zapatero, prawny przedstawiciel Janeiro. Oczywiście Telecinco w dalszym ciągu przekazywało informacje na temat przeszłego związku, zapewniając w ‘To jest życie’ Następny:

„Mogę powiedzieć, że był to bardzo burzliwy związek i kiedy jego rodzicom dowiedzieli się o tym związku, wcale im się to nie spodobało, był to związek pełen wzlotów i upadków”., wyjaśniła w programie prezentowanym przez Sandrę Barnedę, a ich związek rozpoczął się po jej rozstaniu z piłkarzem Tommym Rossim. Prawnik Julii nalega, aby młoda kobieta „Nie chce wypowiadać się na ten temat, ale zaprzecza wszystkiemu, co powiedziano w mediach”.source