Home Sports Joao Félix, maksymalna produktywność

Joao Félix, maksymalna produktywność

0
Joao Félix, maksymalna produktywność

João Feliks wylądował w Barcelona w ostatnim tchnieniu letniego rynku transferowego i uczynił to po wymuszeniu wyjścia z klubu Atlético Madryt. Laporta Zawsze miał słowa pochwały dla Portugalczyka i prezydent Barcelony w końcu mógł go wypożyczyć do katalońskiego klubu. Na początku sezonu miał duże znaczenie, ale stopniowo zaczął odgrywać bardziej drugorzędną rolę. Mimo to liczby Portugalczyka pokazują, że jest on w tej kwestii kluczowym i istotnym graczem Tylko. Obecnie utrzymuje bardzo podobne statystyki do tych, które miał, gdy był niekwestionowanym zawodnikiem jedenastki. Ze względu na tak dobre wyniki podmiot rozważyłby drugie przeniesienie atakującego, gdyż zakup jest obecnie niewykonalny.

W tym 2024 r. protokoły João Feliks Zostały znacznie zmniejszone, ale nie ich wpływ na zespół. Nie wchodząc dalej, w ostatnią sobotę przeciwko Palmy Wszedł na boisko z ławki rezerwowych i po trzech minutach zaliczył znakomitą i wyważoną asystę Rafinha dzięki czemu Brazylijczyk strzelił pierwszego i jedynego gola wieczoru. Portugalczyk też miał kij.

João Feliks W całym sezonie strzelił dziewięć goli i zanotował 6 asyst, licząc we wszystkich rozgrywkach. Dlatego miał bezpośredni udział w zdobyciu 15 bramek dla Barcelony. Ale najciekawsze jest to, że utrzymuje podobne liczby, gdy był niekwestionowanym starterem i teraz.

Do 20 grudnia przeciwko Almera, João Flix Praktycznie liczył gry według własności. Od chwili trafienia wystąpił w 18 z 21 meczów, w których został powołany Barcelona kon LaLiga już zacząłem. Należy pamiętać, że wykonał tylko trzy zobowiązania. W tych meczach strzelił sześć goli, trzy w rozgrywkach regularnych i trzy w lidze Mistrzowiei rozdał trzy asysty.

Mniej obecności

Od stycznia liczba jego minut znacznie się zmniejszyła, ale nie statystyki i wkład w blok. Strzelił trzy gole (wszystkie w sezonie zasadniczym) i zaliczył m.in. trzy asysty LaLiga, Puchar i Superpuchar. Z 19 rozegranych meczów zaczął tylko w 6, z czego dwa w turnieju KO przeciwko Barbastro i unionistom. W tym czasie opuścił także cztery mecze z powodu kontuzji kostki. Pomimo tej bardziej drugorzędnej roli od stycznia, reprezentant Polski może pochwalić się tymi samymi asystami, co wtedy, gdy był niekwestionowany, i tylko trzema golami mniej. Przez cały kurs, LaLiga Rozegrał 49 procent minut i brał udział w 14 procentach bramek strzelonych przez zespół. Barcelona.

W zeszłym sezonie pomiędzy Chelsea, do którego przybył w styczniu, oraz Atlético Madryt, Joao Flix Łącznie strzelił 9 goli i trzy asysty. Dlatego poprawiła już te zapisy. Twoje najbardziej dodatnie liczby w Hiszpania To właśnie osiągnął w sezonach 20-21 i 21-22 jako colchonero, przy identycznych statystykach. Brał udział przy 16 golach, 10 golach i 6 asystach. Liczba, która jest w zasięgu ręki, biorąc pod uwagę, że do rywalizacji pozostały jeszcze prawie dwa miesiące.

Pomimo utraty wagi w jedenastce, João Feliks Nie okazał swojej złości ani sprzeciwu. Nie wygłosił żadnych obraźliwych stwierdzeń i, jeśli to możliwe, dał jasno do zrozumienia, jak dobrze czuje się w drużynie Barcelona. Tak naprawdę jedyne nieco kontrowersyjne sformułowania pojawiły się w poprzednich przeciwko Atlético Madryt i zawsze kierowany do Twojego pobytu w Metropolita dokąd powinien wrócić w czerwcu, chyba że Tylko szybko przesuń żeton.source