Home Sports Gwiazda Barcelony kłóci się z nastolatkami – wychodzi z samochodu, żeby na nich nakrzyczeć

Gwiazda Barcelony kłóci się z nastolatkami – wychodzi z samochodu, żeby na nich nakrzyczeć

0
Gwiazda Barcelony kłóci się z nastolatkami – wychodzi z samochodu, żeby na nich nakrzyczeć

Obrońca Barcelony Inigo Martinez trafił na pierwsze strony gazet po tym, jak stracił panowanie nad nastolatkiem na wyjeździe. Nakręcony przez jednego z przyjaciół sprawców Martinez wysiadł z samochodu, aby ukarać przedmiotowe dzieci.

Choć nie wiadomo, co dokładnie powiedział Martinez, oskarżył on nastolatków o nazwanie go głupcem. Jest to problem, o którym Barcelona jest świadoma i próbowała rozwiązać problem, choć bezskutecznie.

„Niech to będzie ostatni raz, kiedy nazwiesz mnie idiotą, ostatni raz, kiedy obrażasz mnie i swojego przyjaciela. I nie bądź teraz zarozumiały, to samo tyczy się ciebie” – widziano go, jak mówił nastolatkowi.

Wydaje się prawdopodobne, że jest to wynik ciągłego polowania i stało się częstym tematem życia zawodników Barcelony, którzy regularnie są zaczepiani, gdy opuszczają poligon Barcelony, przez ludzi, którzy ich filmują i krzyczą w nadziei na reakcję. Martinez nie jest jedyną osobą, która zareagowała na tę sytuację. Samuel Umtiti również wysiadł z samochodu, aby dać do zrozumienia, że ​​nie znosi już dłużej przemocy.source