Home News Dziennikarka Inmaculada León bez kompleksów promuje targi walk byków

Dziennikarka Inmaculada León bez kompleksów promuje targi walk byków

0
Dziennikarka Inmaculada León bez kompleksów promuje targi walk byków

Inmaculada León, delegata El Español w Andaluzji, wygłosiła nowe wydanie ogłoszenie jarmarku walk byków w Sewilli która organizuje Spotkanie „13”.. Wydarzenie, po pierwszej walce byków z cyklu sewilskiego, odbyło się w Ateneo w stolicy Sewilli, niosąc za sobą ważny dowód odwagi i zaangażowania w obronie walk byków.

Weteranka ringów, sewilska dziennikarka przez całe życie związana była ze światem walk byków, odkąd jej wujem był matador Manuel Zerpa, który rozwijał swoją karierę w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, a także był siostra torreadora José Leóna, który działał na ringach w latach 90. Ważnym fanem był także jego ojciec aż do śmierci. Wszystkim im poświęcił ważną część swojego przemówienia przed publicznością pełną osobistości ze świata walk byków, przed którą zapewnił.

Dlatego dziennikarka w swoim przemówieniu wychwalała wagę składania deklaracji amator „bez kompleksów” oraz rozpieszczanie torreadorów torreadorów, najsłabszego szczebla i tego, o który torreadorzy muszą najbardziej dbać.

„Bez nowej krwi wszystko idzie źle”– powiedziała krzycząca, której towarzyszyła jej siostra Amparo León, która zaśpiewała kilka sewilli do gry na gitarze Manuela Jaéna.

León poświęcił także kilka wersetów Maestranza w Sewilliktóry uważa A świątynia walk bykóworaz matki torreadorów, ponieważ – jak zapewnia – „po uroczystości zawsze będą czekać na swoje dzieci i jeszcze bardziej niż one świętują swoje triumfy i cierpią z powodu porażek”.

Ze względu na powiązanie Ateneo z Bractwo Piekarzy, dziennikarka poświęciła temu bractwu część swojej proklamacji ze względu na związki z rodziną, bardzo oddaną Dziewicy z Regli. Otóż ​​tydzień temu jego małe dzieci przebrane za ministrantów czekały w siedzibie tej jednostki, aby dołączyć do ostatniego odcinka, czemu ostatecznie zapobiegł deszcz.

Bardzo zwolennik Morante de la PueblaBardzo emocjonalne były słowa dedykowane nauczycielce, która przeżywa delikatny moment zdrowia. „Sewilla czeka na was z otwartymi ramionami, ponieważ wasze drogi są nieprzeniknione, podobnie jak drogi Boga” – powiedział wołacz.

Inma León zakończyła swoje przemówienie sewilijskim wierszem poświęconym Maestranzie oraz kilkoma wersetami na temat Jarmarku w Sewilli i wszystkiego, co on oznacza dla świata walk byków, a zwłaszcza dla tego miasta. „Dlatego wszyscy cię kochają i dlatego czczą cię w ten kwietniowy dzień, kiedy nosisz jedwab i złoto, gdy nadchodzi wiosna”.

source