Home Sports Djokovic ma najsprawniejszą rodzinę na torze: trenuje z żoną i dziećmi na stadionie Luisa II w Monako

Djokovic ma najsprawniejszą rodzinę na torze: trenuje z żoną i dziećmi na stadionie Luisa II w Monako

0
Djokovic ma najsprawniejszą rodzinę na torze: trenuje z żoną i dziećmi na stadionie Luisa II w Monako

Novak Djokovic jest numerem jeden nie tylko jako tenisista, ale także jako ojciec. Najlepszy tenisista w historii gości od ubiegłej niedzieli w swojej rezydencji w Monako przygotować się do zawodów Monte Carlo Masters 1000 (7–14 kwietnia), gdzie wystąpi jako pierwszy rozstawiony.

Djokovic łączy treningi na kortach ziemnych w Monte Carlo Country Club z sesjami treningowymi ćwiczeń aerobowych na bieżni lekkoatletycznej stadionu Ludwika II w Monako. To właśnie tam cała rodzina została zabrana na wspólną sesję.

W nagraniu wideo transmitowanym za pośrednictwem sieci społecznościowych można to zobaczyć 24. wielki mistrz w bieganiu i skakaniu w boksie wraz ze swoją żoną Jeleną oraz dziećmi Stefanem i Tarą. Tenisistowi towarzyszy także jego trener fizyczny, Marco Panichi.

Zimonjic w zespole

Po tym jak w zeszłym tygodniu zakończył swoje relacje zawodowe z Goranem Ivaniseviciem, jest jego rodakiem Nenad Zimonjic, który pełni obowiązki trenerskie w Monte Carlo, turnieju rozpoczynającego europejską trasę na kortach ziemnych i kończącego się na turnieju Roland Garros. Przypomnijmy, że „Nole” jest obrońcą korony French Open.source