Home Sports Czy Unai Emery będzie w stanie wyciągnąć City Guardioli z walki o Premier League?

Czy Unai Emery będzie w stanie wyciągnąć City Guardioli z walki o Premier League?

0
Czy Unai Emery będzie w stanie wyciągnąć City Guardioli z walki o Premier League?

LPremier jest rozgrzany do czerwoności. Walka o tytuł jest zacięta, a każdy mecz jest finałem. Kto nie awansuje w swoich meczach, pozostanie na uboczu. Ale onKonkurencyjność ligi angielskiej zawsze potrafi zaskoczyćzwłaszcza gdy kutasy tabeli zmierzą się z drużynami tak trudnymi do pokonania, jak ta, która dzisiaj testuje Manchester City u siebie: Aston Villa.

Na swoim pierwszym kursie w drużynie z Birmingham Unai Emery wywrócił miasto do góry nogami niemal w najczystszym stylu Peaky Blanders. Czwarta w tabeli, zaledwie pięć punktów za obecnym rywalem (choć mają bardziej zacięty mecz), Aston Villa walczy w tym sezonie o miejsce w Lidze Mistrzów.

Chociaż podczas ostatnich wizyt na Etihadzie przegrał, Aston Villa wygrała pierwszy mecz różnicą jednego gola do zera. Strzelec gola, Leon Bailey, to jedna z najważniejszych postaci drużyny Villains w tym sezonie.

Co mówią prognozy na MarathonBet

Prognozy wskazują jednak, że zwycięstwo drużyny Emery’ego jest mało prawdopodobne. W MarathonBet płacisz 1,23 Zwycięstwo miasta. Ten w Aston Villi? Do 12.

Prawdopodobne wydaje się to, że obie drużyny zdobędą gola na Etihad. Opłata wskazuje to za pomocą 1,83.

Najbardziej prawdopodobny wynik to a 2-0 na korzyść zawodników Pepa Guardioli. 0-1 lub 1-2 jest wypłacane odpowiednio 35 y 32.

Drugi pojedynek Hiszpanów na ławkach po pojedynku Guardioli z Artetą, który zakończył się wynikiem 0:0. Czy Emery może decydować o przyszłości klubu obywatelskiego?source