Home News Co zrobić z Beti Jai?

Co zrobić z Beti Jai?

0
Co zrobić z Beti Jai?

Rada Miasta Madrytu organizuje przez cały rok wizyty, które dla tego piechura są pierwszej klasy, ponieważ pomagają lepiej poznać miasto. który powitał mnie wiele lat temu, nie pytając, skąd pochodzę, dokąd idę i jakim językiem mówię. Nie chcieli mnie też wyrzucić z uniwersytetu, jak w Barcelonie, za to, że nie mam katalońskiej krwi, moja jest mądra (to moja zasługa), ale jest tak samo czerwona jak ta głupców, którzy domagali się mówienia po katalońsku. I nie wybaczyli mi, że mam sześciu katalońskich braci, sześciu. Był pewien profesor, który był już wówczas członkiem talibów, i twierdził, że jest lewicowcem, a ponieważ był radykalnym nacjonalistą, wydawał mi się sekciarski, reakcyjny i zasadniczo idiotyczny. ponieważ był przeciwny Maños i innym niższym rasom, zmuszonym do wyjazdu do Katalonii na studia. Trzeba być głupim, głupim.

Ten spacerowicz poszedł wczoraj pod fronton Beti Jai (ulica Marqués de Riscal) podczas jednej z wizyt organizowanych przez Radę Miasta Madrytu i zanim się zorientowałeś, że nie ma już miejsc. To dobra inicjatywa, która przygotowała nauczycieli. Wczoraj gościł u nas Alejandro, młody człowiek, który wyciągnął lekcję i szybko nawiązał kontakt z publicznością.

Beti Jai nie jest skończony, brakuje mu wielu wykończeń. Aby dokonać tego cudu, który jest dobrem o znaczeniu kulturowym (BIC) i jako taki ma wiele wad, konieczne byłoby zorganizowanie konkursu pomysłów lub czegoś podobnego. Wczoraj goście pytali: Czyje to jest? A Alejandro odpowiedział: twój i mój. I nalegali: Co zrobimy z tą fajną przestrzenią, w której wydano tak dużo wszystkich pieniędzy? To właśnie chciałbym wiedzieć, drogi czytelniku.

source