Home Sports Co za bałagan: Madryt na fioletowo na Bernabéu… i Athletic na biało

Co za bałagan: Madryt na fioletowo na Bernabéu… i Athletic na biało

0
Co za bałagan: Madryt na fioletowo na Bernabéu… i Athletic na biało

DPo uruchomiła na początku tego roku wspólną kolekcję podróżnicządwaj tytani, na boisku i poza nim, ponownie spotykają się; Y-3 i Real Madryt współpracująjego kolekcja meczów, która ujrzała światło dzienne w tę niedzielę, 31 marca, w meczu z Klub atletyczny na Santiago Bernabu. Czwarty fioletowy strój wyróżnia się dla drużyn męskich i żeńskich.. Tak, strój, który wywołał wiele zamieszania wśród fanów, ponieważ Athletic gra w kolorze białym. Nie sposób się nie zaangażować.

Real Madryt prezentuje nową fioletową koszulkę: co

W fuzji elegancji i tradycjinowa linia premium Y-3 i Realu Madryt to moda i szczyt sportu. Wizja estetyczna koncentruje się na kultowym motywie róży, który czerpie inspirację z początków współpracy adidas i Yohji Yamamoto.kiedy róże były ulubioną grafiką i stały się kultowy podpis słynnego japońskiego projektanta mody. Powód dlaczego wybrane logo to znany już Y-3 a róże są symbolem, który zjednoczy wszystkie modele: Dominującymi kolorami są ciemny fiolet, biel i pomarańcz.

Czwarta „skóra” Madrytu

Kolekcję wyróżnia czwarty fioletowy strój dla męskiej i żeńskiej drużyny Realu Madrytwykonane technologią OGRZEW.RDY Odprowadza wilgoć, dzięki czemu gracze czują się sucho podczas występów na największej scenie. Historia i tożsamość łączą się w zestawie Matchwear w barwach Realu Madryt, gdzie fioletowy to kluczowy odcień w DNA klubu. Oprócz czwartego zestawu, kolekcja zawiera dwa stroje bramkarskie – jeden w kolorze czarnym i jeden w kolorze pomarańczowym –a także A biały wybór przedmeczowy, który obejmuje koszulkę, spodenki i koszulkę z hymnem.

Real Madryt prezentuje nową fioletową koszulkę: co

Aby ożywić kolekcję, kontynuowaliśmy kampanię prowadzoną przez londyńskiego fotografa Gabriel Mojżesz. Z obecnymi ikonami Realu Madryt, takimi jak Naomie Feller, Jude Bellingham, Davida Alabę i Misę Rodriguezkilku luksusowych aktorów, którzy pomogli Twórz dynamiczne efekty wizualne, aby opowiedzieć historię niezrównanego dziedzictwa sportowego.

Real Madryt prezentuje nową fioletową koszulkę: co

Co oznacza Y-3?

Przed przyjęciem Celty na Bernabu, w klubie Cierniowa Skorupa Zmieniłem winyl w autobusie, zostawiając zwykły biały… na mocny fioletowy winyl, na którym logo Y-3 było duże. „To naprawdę miłe… ale co oznacza Y-3?”– było najczęściej powtarzanym pytaniem tego popołudnia na białym stadionie, gdy autobus wjeżdżał na stadion Bernabu.

Pomysł był taki, aby podążać za linią nowej współpracy marki Y-3 z Adidasem, kolejne nowe dzieło innowatora Yohji Yamamoto. Autobus spojrzał z zaskoczeniem fioletowy kolor z różami, który teraz znajdujemy w czwartym zestawie Realu Madryt.source