Home News Ciekawa anegdota o bieliźnie Pedro Acosty w Wallapop

Ciekawa anegdota o bieliźnie Pedro Acosty w Wallapop

0
Ciekawa anegdota o bieliźnie Pedro Acosty w Wallapop

We wtorek głównym gościem programu „El Hormiguero” był młody pilot Pedro Acosta. To był jego pierwszy występ w popularnym programie rozrywkowym Atresmedia, nadawanym od poniedziałku do czwartku w godzinach 21:45–22:45 na antenie Antena 3. W wywiadzie „rekin” Mazzarona opowiedział o swoim znakomitym debiucie w MotoGP z Pablo Motosem. w młodym wieku 19 lat, po zdobyciu tytułu mistrza świata Moto2 w 2023 r. i zostaniu drugim najmłodszym zawodnikiem, który wygrał mistrzostwa świata w Moto3 w 2021 r.

Jednym z najważniejszych momentów było wspomnienie przez Motosa wyprzedzenia Marca Márqueza w Katarze, na co Acosta odpowiedział: „Wydaje się, że w telewizji jest łatwiej niż na torze”. Podzielił się także swoim doświadczeniem, gdy upadł podczas wyścigu: „Płynę. Co prawda od dwóch lat trochę spadam, ale nie ma jak spaść i trzeba płynąć jak samo życie, jak wiatr”.

Ponadto Acosta wspomina swoją emocjonalną reakcję na zdobycie tytułu mistrza świata Moto2: „Nie płakałem, bo wygrałem Puchar Świata, ale dlatego, że jestem bardzo czuły i bardzo lubię się dotykać. Minęły trzy lata, odkąd dołączyłem do tej drużyny, do której wszedłem po odbiciu”.

Pilot miał także czas na opowiedzenie anegdoty o tym, dlaczego wystawił swoją używaną bieliznę na internetową platformę handlową: „Pewnego dnia przyszło mi do głowy, żeby spojrzeć na Wallapop, żeby zobaczyć, co sprzedaje Pedro Acosta i Widziałem, że sprzedawano rzeczy, które nie były moje, ale twierdzili, że tak. Więc znudziło mi się to, że się ze mnie śmiali, i pomyślałem, że mógłbym się z nich śmiać, sprzedając moją używaną bieliznę. używane, ale dobre do zwycięstwa”.

Młody pilot z pokorą wyraził swoje oczekiwania na przyszłość: „Nie mam żadnych oczekiwań. Mam nadzieję, że wszystko będzie nadal tak piękne, jak teraz”. Bez wątpienia wizyta Pedro Acosta w „El Hormiguero” odcisnęła piętno zarówno na jego sukcesach na stokach, jak i na jego charyzmie i szczerości przed kamerami.

source