Home Sports Chance Perdomo umiera w wieku 27 lat, na co zmarł aktor?

Chance Perdomo umiera w wieku 27 lat, na co zmarł aktor?

0
Chance Perdomo umiera w wieku 27 lat, na co zmarł aktor?

Cmając zaledwie 27 lat, Aktor Chance Perdomo stracił życie w ciągu ostatnich kilku godzin w wypadku motocyklowym w którym nie brały udziału żadne inne osoby. Młody performer stał się jedną z postaci z największą przyszłością w dziedzinie Hollywood, z godnymi uwagi ocenami jego uczestników „Chilling Adventures of Sabrina” czyli „Gen V”, spin-off serii „The Boys”.

Reporter z Hollywood opublikował oświadczenie rodzinne, w którym wspominają Chance’a Perdomo: „Jego pasja do sztuki i nienasycony apetyt na życie dostrzegły wszyscy, którzy go znali, a jego ciepło pozostanie w tych, których kochał najbardziej. Z szacunkiem prosimy, aby uszanowano pragnienie rodziny dotyczące prywatności, gdy opłakuje stratę ukochanego syna i brata.„.

Jego najważniejszą rolą w jego krótkiej karierze było ucieleśnienie Andre Anderson w serialu „Gen V”, oparty na komiksach Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Amazon MGM Studios i Sony Pictures Television, twórcy produkcji, stwierdzili, że program jest rodziną „zdruzgotany nagłą śmiercią”.

„Dla tych z nas, którzy go znali, Chance był zawsze czarujący i uśmiechnięty”

„Nie możemy tego do końca zrozumieć. Dla tych z nas, którzy go znali i pracowali z nim, Chance był zawsze czarujący i uśmiechnięty, a w jego naturze tkwiła entuzjastyczna siła.niezwykle utalentowany aktor” – dodali.

Aktor Chance Perdomo umiera w wieku 27 lat

Chance Perdomo urodził się w Los Angeles (Kalifornia) w 1996 rchoć jego dzieciństwo przypadło na r Southampton (Anglia). Po przeprowadzce do Londynu rozpoczął studia na Uniwersytecie im Narodowy Teatr Młodzieżowy i studiował w Szkoła aktorska tożsamości. W swojej karierze w świecie audiowizualnym brał także udział w projektach takich jak „Po” lub „Zabity przez mój dług”za który otrzymał nominację do nagrody BAFTA.source