Home Sports "Carvajal, weź się w garść"

"Carvajal, weź się w garść"

0
"Carvajal, weź się w garść"

Cza zgodą finału Copa to z pewnością zapewni nam wspaniałą piłkarską sobotę Sewillazałoga czeka na powrót do Mistrzowie w przyszłym tygodniu i te trzy rundy kwalifikacyjne z udziałem Hiszpanii i przeciwko rywalom, którzy najwyraźniej wcisnęli przycisk turbo, aby zmienić tempo.

W Dortmundzie Czekają do soboty, aby rozliczyć się z jedną z najlepszych drużyn w lidze BundesligaOn Stuttgarttrzecia dzieliła od zwycięstwa tylko jedno zwycięstwo Bayern w walce o wicemistrzostwo. Papier i ołówek dla Cholo.

z PSG niewiele więcej można dodać, co nie zostało powiedziane, poza zarządzaniem protokołami mgr inż że wczoraj strzelił swojego 39. gola w 39. meczu w sezonie, marnując rzut karny, że nawet nie musiał umieszczać swojej drużyny w nowym finale pucharu, dzięki czemu dublet reprezentacji Francji był prawie pewny.

Tutaj nie potrzebujesz papieru i ołówka, czego potrzebujesz Xavi To przeziębienie i kilka dziesiątych gorączki MBA.

Ostatecznie Miasto z Guardiola. Tym więcej wątpliwości pojawiło się po bezbramkowym remisie z reprezentacją Polski Arsenał Krwotok bramek nastąpił wczoraj przeciwko Aston Villa bez konieczności ustawiania się w kolejce jako starterzy Haaland już De Bruyne’a.

To jest Miasto niezaokrąglony i dający więcej niż oczekiwano, wspierany jest obecnie przez dwóch piłkarzy, których wizerunek w mediach jest drugorzędny: nasz Rodri i Phil Fodenowie, zawodnik totalny, który może grać na całym froncie ataku.

Wczoraj zrobił to w znacznie bardziej skupionym wątku. Prawie drugi napastnik. I strzelił trzy gole, bo nie chciał zdobyć czterech, które mógł zdobyć przeciwko drużynie Szmergiel który również dostał swoją szansę.

On Madryt, zwróćcie uwagę na tego rodzaju mini przedsezon zorganizowany w Valdebebas. Oprócz czynników zbiorowych, czyli presji, kontrataku, tempa meczu itp., o remisie zadecydują pojedynki indywidualne, w których Madryt nie mogę sobie pozwolić na stratę. Rudiger-Haaland, Camavinga-De Bruyne, Bellingham-Rodri, Vini przeciwko temu, kto zastępuje Piechur, gra będzie polegać na tym, jak powstrzymać Fodena. Hasło jest zatem jasne. Carvajalaweź baterie.source