Home Sports Baraja ma dość pytań o plany Petera Lima: "Nie podoba mi się to, w końcu jest to denerwujące"

Baraja ma dość pytań o plany Petera Lima: "Nie podoba mi się to, w końcu jest to denerwujące"

0
Baraja ma dość pytań o plany Petera Lima: "Nie podoba mi się to, w końcu jest to denerwujące"

Zmęczony i zdenerwowany. A Rubna Baraja Zadławił się podczas części konferencji prasowej przed meczem z Granadą. Technik, który Przyznałem, że nigdy nie rozmawiałem z Kiatem Limemsyn Petera Lima, który podobno będzie zyskiwał w klubie coraz większe znaczenie, skrzywił się, gdy upierano się, że brakuje mu komunikacji sportowej. „A wiesz, czy rozmawialiśmy, czy nie? odpowiedział na pytanie dziennikarza.

Sytuacja Granady:

Właśnie przybył ich trener i muszą wygrać, aby zareagować. Musimy się skupić na dobrej grze i rozegraniu dobrego meczu.

Przybycie Kiata Lima

“Nie miałem okazji z nim rozmawiać. Nie miałem żadnego kontaktu. Nasza relacja jest z ludźmi, którzy tu pracują. Nie mam informacji na ten temat. Nie mogę tego ocenić. W klubie jest trener, dyrektor sportowy, reklamowy, marketingowy, prezydent… rozmawiamy normalnie, nie przywiązuję do tego większej wagi. Nie zadaję sobie pytania, czy rządzi ten, czy inny. Skupiam się w mojej własnej sprawie.”

Spotkanie w Singapurze.

„Nie miałem kontaktu, myślę, że porozmawiamy w ciągu najbliższych kilku dni. Rozmawiamy o tych sytuacjach, przyszłości i istniejących możliwościach. Być może już rozmawialiśmy i nie wiesz. Stwierdziłeś, że nie Nie rozmawiamy, ale co wiesz?” Czy rozmawialiśmy, czy nie? W końcu są rzeczy, które już i tak irytują. Dokonujesz oceny, nie wiedząc, czy rozmawiamy, czy nie. Nie podoba mi się to. To niesprawiedliwe, że zadajesz mi takie pytanie. Poświęcam się szkoleniom i pracy.”.

Sergi Puszki

Zostaje wezwany. Do każdego meczu przygotowujemy się skupiając na tym, na co nas stać. Są chwile, kiedy robisz wszystko bardzo dobrze i nie wygrywasz, a innym razem pomagają ci inne czynniki. Jeśli konkurencja wyniesie nas na uprzywilejowane pozycje, będziemy świętować. Chcemy wydobyć z każdego zawodnika to, co najlepsze i zająć jak najwyższe miejsce, ale na to trzeba zapracować na boisku.

Diakhaby, plan

„Wrócił, bo minął jego ostateczny termin. Jest już w trakcie rehabilitacji. Pojedzie do Lyonu na badania kontrolne. Jest w dobrym nastroju i dobre samopoczucie”.

Brakuje sukcesu. Trzy gole w ośmiu meczach

„Bez wątpienia. Piłka nożna polega na strzelaniu bramek. Były momenty, w których generowaliśmy mniej i byliśmy bardziej skuteczni. Teraz nie odnosimy sukcesów. To część dynamiki i momentów w sezonie. Musimy nalegać i zachować tożsamość, bo w sezonie zawsze są sekcje lepsze i gorsze.

Strata Jaremczuka

„To znacząca strata, ponieważ był w dobrej formie i dobrze się czuł. Poprawa fizyczna uczyniła go ważniejszym. Ale dzieje się to z nami przez cały sezon. Taki jest trend sezonu. Albo tego żałujesz, albo masz wolę wiary w innych graczy, którzy mogą skorzystać z okazji.

Nie trać perspektywy

„W tej chwili ocena sezonu musi być pozytywna. Nie tylko pod kątem punktów, ale pracy składającej się z osobowości i wszystkiego, co osiągnęliśmy z młodymi ludźmi, o których wszyscy mówią. Co oni osiągają „Ci goście są niesamowite. Jestem podekscytowany możliwością zobaczenia, jak ewoluowali gracze, o których nie słyszano w First Division. Mają w sobie ogromną wartość i to napawa mnie ekscytacją. Nadal musimy dokończyć ten proces, ale to był piękny rok”.source