Home News Aresztują uciekiniera przed wymiarem sprawiedliwości ukrywającego się „jak akrobata” w małym meblu w domu w Salamance

Aresztują uciekiniera przed wymiarem sprawiedliwości ukrywającego się „jak akrobata” w małym meblu w domu w Salamance

0
Aresztują uciekiniera przed wymiarem sprawiedliwości ukrywającego się „jak akrobata” w małym meblu w domu w Salamance

Agenci Policji Krajowej znaleźli m.in 33-letni uciekinier przed wymiarem sprawiedliwościktóry miał kilka obowiązujących nakazów sądowych z różnych powodów za nieujawnione fakty, ukryty „jak akrobata” w małym meblu w domu w Salamance.

Jak poinformowała we wtorek Komenda Główna Policji, do zatrzymania doszło wczoraj, kiedy to ok Agenci, gdy się o tym dowiedzieli, uruchomili urządzenie śledzącew ramach dochodzenia wykazano, że mężczyzna, który był trzykrotnie przyjęty do więzienia oraz posiadał dwa nakazy przeszukania i aresztowania, mógł przebywać w mieszkaniu w stolicy Tormes.

Po odpowiednim nadzorze, Policja uzyskała zgodę członka rodziny na dostęp do domu, choć utrzymywał, że uciekiniera nie było w środku. Znaleziono jednak młodego mężczyznę skulonego wewnątrz mebla.

W tym momencie agenci przystąpili do zatrzymania go, przed przekazaniem go na komisariaty policji i oddaniem do dyspozycji Sądu Strażniczego w Salamance.

source